Bella Eyes Estetiği Nedir? Nasıl Uygulanır?

Bella Eyes Estetiği Nedir? Nasıl Uygulanır?

0 269

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İsmini Bella Hadid isimli ünlüden alan Bella Eyes estetiği son yılların vazgeçilmez trendlerinden biri olmuştur. Bella Eyes estetiği yüz hatlarını oldukça değiştiren ve kişiye farklı bir hava katan sıkça tercih edilen bir estetiktir. Hollywood yıldızlarının en çok tercih estetiklerden biri haline gelmiştir. Bu estetik ile yüz daha ince bir görünüme kavuşur.

Bella Eyes estetiği yaklaşık olarak 1 saat süren ve cildin fazla yorulmasına neden olmayan bir estetik türüdür. İşlem tamamlandıktan sonra yüz hatlarında incelme görülür. Saçlar arasında 0,5 mm’lik kesiler atılır ve bu sayede yüzde herhangi bir yara izi olmadan kaşlara ve gözlere müdahale edilebilir. Atılan kesiler ile kaş ve gözler gerdirilerek daha keskin ve etkileyici bakışların elde edilmesi sağlanır. Atılan kesilerden kaynaklanan dikiş izleri de saçlar arasında kalacağından estetik yaptıran kişiye herhangi bir rahatsızlık vermez. 1 saat sonunda istediğiniz bakışlara ve görünüme ulaşabilirsiniz. Bella Eyes işlemi herkesin rahatlıkla yaptırabileceği estetik yaptırmak konusunda kaygıları olmayan kişiler için uygun bir estetik türüdür.

Bella Eyes estetiği uzun ömürlü bir estetiktir. Uzun ömürlü olması ile bilinen bu estetik türü bu nedenle çok tercih edilmektedir. Diğer bir çok estetik türü vardır. Badem göz ve ya kaş kaldırma gibi operasyonlar yapılmaktadır. Fakat Bella Eyes bunlara göre daha kalıcı ve etkilidir. Kişinin ihtiyacına göre ve yüz hatları, göz yapısı, kaş yapısı baz alınarak yapılabilen kişiye özel bir estetik türüdür. Sadece ortak bir amaç vardır. Bu amaç bakışların daha keskin ve gergin olmasıdır. Belle Eyes estetiği, Hollywood estetiği ile birleştirilerek daha özgün sonuçlar da elde edilebilmektedir. Bella Eyes işlemi gayet minimal dokunuşlarla doğal sonuçlar vererek kişiye farklı bir hava katar. İyileşme süreci de oldukça kısadır. Ayrıca kısa ve zahmetsiz bir operasyon olduğu içinde hem doktorlar tarafından önerilmekte hem de bireyler tarafından tercih edilmektedir.

Bella Eyes estetiğinden sonra cilt hassaslığına göre değişebilen ciltte ameliyat sonrası farklı etkiler yaratabilir. Kimi insanda morluk ve ya ödem görülebilirken. Kimi insan da herhangi bir etki görünmez. Fakat genellikle 4-5 gün içerisinde geçen morluklar ve ödemler oluşur. Estetik yaptıran kişinin 4-7 gün izinli olması yeterli olacaktır.

Bu estetik 20 yaş üzerindeki her birey için uygundur. 20 yaş altındaki kişilerin yüz hatları tam olarak oturmadığı için yapılmaması daha uygun olur. 20 yaş üzerindeki her insan bu estetiği yaptırabilir.

Bella Eyes estetiği ülkemizde de bir çok doktor tarafından yapılmaktadır. Fiyatlarını öğrenmek için randevu alıp gitmeniz ve ya estetik doktorlarının iletişim numaralarından bilgi almanız gerekmektedir.

 

Cevap bırakın