Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Ali Seven

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Ali Seven Kimdir? Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Ali Seven İletişim Bilgileri Nelerdir?

0 966

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Ali Seven

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Ali Seven 1981 yılında Ankara’nın Polatlı ilçesinde doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmıştır. 2005 yılında mezun olarak Tıp Doktoru unvanı almaya da hak kazanmıştır. Ardından 2010 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı unvanını almıştır.

Mecburi görevini Şırnak Silopi ilçesinde yaptıktan sonra 5 ay bir özel hastanede çalışmıştır. 2012 yılında Dumlupınar Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD’da yardımcı doçent olmuştur. 6 yılı aşkın bir süre üniversitede akademisyenlik yaptıktan sonra 2013 yılında GATA’da tüp bebek eğitimi almış ve 2014 yılında da ABD Kentucky’de Louisville Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde laparoskopi ve histeroskopi üzerine çalışmalar yapmıştır.

215 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Tüp Bebek Merkezinde çalışmıştır. 2017 yılında ise girdiği doçentlik sınavında başarılı olmuş ve üniversite doçenti olmaya hak kazanmıştır.

2018 yılında Medicana International Ankara Hastanesinde çalışmaya başlamıştır. 2019 yılından bu yana ise kendi muayenehanesinde çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim Bilgileri;

 Çukurambar Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:8/21 Çukurambar Çankaya/ANKARA

Cevap bırakın