Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Tolga ECEMİŞ

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Tolga ECEMİŞ Kimdir? Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Tolga ECEMİŞ İletişim Bilgileri Nelerdir?

0 902

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Tolga ECEMİŞ

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Tolga ECEMİŞ 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.

1997-2002 SSK Etlik Doğum Evinde Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisası yapmış ardından 2002 – 2004 yılları arasında Polatlı SSK Hastanesi Başhekimlik görevinde bulunmuştur. Sonrasında 2004 – 2006 yılları arası SSK Ereğli Hastanesi Kadın Doğum Uzmanlığı yapmıştır.

2007 yılında ise Tüp Bebek Merkezi Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanlığı yapmıştır. Op. Dr. Tolga Ecemiş 2008 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi IVF Merkezi Tüp Bebek Sertifika Eğitimini tamamlamış ve Ankalife Tüp Bebek Merkezi Kurucuları arasında yer almıştır. 2009 yılında Akay Hastanesi Kadın Doğum Uzmanı olarak görev yaptıktan sonra da aynı şekilde Akay Hastanesinde Tüp Bebek Merkezi Tıbbi Kurucusu ve Tıbbi Koordinatörlüğü 2013 yılında da Medicana International Ankara-Tüp Bebek Merkezi Tıbbi Koordinatörlüğünü üstlenmiştir. 2017 yılında Liv Hospital Ankara Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü, 2018 yılında Hrs Ankara Kadın Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde görev yapmıştır. Şimdi ise kendi kliniğinde hizmet vermeye devam etmektedir.

İletişim Bilgileri;

Çukurambar Mah. 1480 Sk. Besa Kule A Blok Kat:11 No:A/41 Çankaya ANKARA | TÜRKİYE

Cevap bırakın