Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Nilgün Turhan

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Nilgün Turhan Kimdir? Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Nilgün Turhan İletişim Bilgileri Nelerdir?

0 601

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

 

Prof. Dr. Nilgün Turhan, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1983 yılında mezun olduktan sonra 1989 yılında Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamlamıştır.

1990-1991 yılları arasında Üreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Tüp Bebek konularında İtalya Modena Üniversitesinde 1 yıl süre ile eğitim ve araştırmalarını yürüttükten sonra 1991-1993 yılları arasında Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Üreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Tüp Bebek bölümünde çalışmıştır 1994 yılında Doçent, 2000 yılında ise profesör olmuştur.

2011-2015 yılları arasında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD Başkanlığı ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü görevlerini yürütmüştür.

Eylül 2015-Nisan 2016 tarihleri arasında Liv Hospital Ulus Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Tüp Bebek bölümlerinde çalışmıştır.

İletişim Bilgileri;

Nispetiye Mahallesi, Aytar caddesi, Başlık sokak, 1/B Beşiktaş Belediye Binası Yan Cephesi), İstanbul

Cevap bırakın