Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Orhan Ünal

 Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Orhan Ünal Kimdir?  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Orhan Ünal İletişim Bilgileri Nelerdir?

0 674

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Orhan Ünal 1956 İstanbul doğumludur. 1973 – 1979 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Tıp öğrenimini tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda 1984’de uzmanlığını almıştır. Sonrasında 2 yıl süre ile Amasya / Merzifon Devlet Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak zorunlu hizmetini yerine getirmiştir. 1988 yılında Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Hastanesinde başasistan olarak çalışmaya başlamıştır.

1990’da ‘Doçentlik’ unvanı almıştır. Yine aynı yılın sonunda 1990’da Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Klinik Şefi olarak atanmıştır. O tarihten itibaren yurtiçi ve yurtdışı ; Hamburg, Berlin ( Almanya ), Kopenhag ( Danimarka ), Washington DC ( A.B.D. ), Kudüs ( İsrail ), Montpelier, Paris ( Fransa ), Viyana ( Avusturya ) Wertheim’i anma Kongrelerinde katılımcı ve konuşmacı olarak yer edinmiştir.

3 Eylül 2017 – 31. Aralık 2017 tarihleri arasında Profesörlük kadrosuna geçmiş ve Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Jinekolojik Onkoloji Bölüm Başkanı olarak görev yapmıştır.

Ocak 2018 den itibaren halen görev yapmakta olduğu Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Koşuyolu İhtisas Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde Jinekolojik Onkoloji Bölümünde çalışmaktadır.

İletişim Bilgileri;

  1. BAĞDAT CAD. NO.238 PK 34728  GÖZTEPE /İSTANBUL
  2. (HASTANE) DEVLET YOLU ANKARA CAD. NO.102-104 PK 34752 KOZYATAĞI/İSTANBUL

 

Cevap bırakın