Prof. Dr. Ömer Erbil Doğan

Prof. Dr. Ömer Erbil Doğan Kimdir? Prof. Dr. Ömer Erbil Doğan İletişim Bilgileri Nelerdir?

0 1.377

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Prof. Dr. Ömer Erbil Doğan 1969 yılında Antalya’da doğmuştur. Lisans öncesinde eğitimini tamamladıktan sonra 1987 yılında  Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İngilizce bölümüne başlamış ve1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru olmuştur.

1998 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında eğitimini tamamlamıştır. Ardından  Antalya’da bir süre özel hekimlik yapmıştır. 2003 yılından itibaren Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak çalışmaya başlamıştır.

Prof. Dr. Ömer Erbil Doğan, 2004 yılında Hollanda’da Amsterdam Üniversitesi’nde Yardımcı Üreme Teknikleri eğitimini tamamlayıp, İngiltere’de de Birmingham Üniversitesi’nde 2005 yılında laparoskopi ve histeroskopi eğitimi almıştır. 2004 yılında Yardımcı Doçent, 2006 yılında Doçent ünvanını almaya hak kazanmıştır. 2012 yılında aynı üniversitede Profesör olmuştur.

2016 yılından bu yana Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanlığını ve Üremeye Yardımcı Tedaviler Merkezi ünite sorumluluğunu yürütmekte olan Prof. Dr. Ömer Erbil Doğan, Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği (TSRM) yönetim kurulunda 3 dönemdir görev almaktadır. Ayrıca Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) İzmir Şubesi yönetim kurulunda 3 dönemdir görev yapmaktadır.

Tüp bebek, infertilite, laparoskopik ve histeroskopik cerrahi üzerine uzmanlaşmıştır. Prof. Dr. Ömer Erbil Doğan evli ve 1 çocuk babasıdır.

İletişim Bilgileri;

Kültür Mahallesi, Talatpaşa Bulvarı No:14 Sevsay Apt. Kat:1 Daire:3 Alsancak, Konak, İzmir

Cevap bırakın